Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1472
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1405179
Bibl.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► Міжнародний конкурс "50 слів" Осінь-2010 фінішував

Міжнародний конкурс "50 слів" Осінь-2010 фінішував

     Протягом вересня-жовтня 2010 року проходив Міжнародний конкурс "50 слів", організований Всеукраїнським дитячим творчим об'єднанням "Гармонійний розвиток" за підтримки Міністерства освіти та науки України та газети "Освіта України".
    „Гармонійний розвиток” – це новаторська концепція позитивного впливу на удосконалення численних вмінь, знань та навичок членів Всеукраїнської дитячої громадської організації, яка не має аналогів у світі.
     Завдання конкурсу різнопланові: логічного та практичного спрямувань з усіх галузей знань.
Конкурс „50 слів”:
* стимулює відшукування певних фактів, алгоритмів у книгах, газетах, іншій довідковій літературі;
* спонукає формулювати чіткі відповіді на них протягом багатьох днів (адже відповідь у конкурсі лише одне слово на запитання);
* примушує значно глибше аналізувати та синтезувати завдання та відповідь.
Запропоновані питання – свідомо різної спрямованості та різної складності. Це для того, щоб будь-яка дитина не втратила віру у свої сили. Щоб, по-перше, знайшла завдання за своїм смаком, по-друге, щоб відповіла хоча б на декілька з них. А ерудитами частина питань повинна "братись" узагалі баз роздумів.
Стати членом організації може учень за заявою батьків, надісланою на адресу ВДГО „Гармонійний розвиток”.
     Цієї осені 9 учнів гімназії 9-10 класів взяли участь в конкурсі. Ми вітаємо Харченка Тараса (10-А клас), який серед 442 учасників виборов І місце по Україні та загальне ІІІ місце серед країн-учасників.
     Відзнаками конкурсу будуть нагороджені Савченко Анастасія, Громило Юлія (10-Б кл.), та Кочетков Артем (10-А кл.), які серед сотень учасників ввійшли в 15 найбільш підготовлених та ерудованих. 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?