Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826180
Dzvon.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? МУДРА КАЗКА ДЛЯ МАЛЮКІВ

МУДРА КАЗКА ДЛЯ МАЛЮКІВ

Учні початкової школи відвідали виставу Черкаського драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка, який гастролював у Смілі. Дивились одну з найкращих українських народних казок «Про Котика, Півника і Лисичку». Вона відома і популярна навіть за кордоном. Записана на початку ХХ століття Лесею Українкою.
Діти познайомились із головними героями. Хоробрий Котик приятелював із Півником і піклувався про нього. І коли ходив до лісу по дрова, Півника залишав на господарстві. А Лисичка тільки й чекала, коли Півник залишиться сам удома, щоб вкрасти та з'їсти його. Кілька разів Котик встигав прийти на допомогу до свого товариша, але одного разу Лисичка  таки викрала його. Котик все одно виручив товариша.
Вистава яскрава, гарні костюми і декорації, актори дарують щирі емоції. Але найголовніше, що після перегляду казки кожна дитина добре засвоїла урок: не можна відкривати двері нікому.
Учні початкової школи відвідали виставу Черкаського драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка, який гастролював у Смілі. Дивились одну з найкращих українських народних казок «Про Котика, Півника і Лисичку». Вона відома і популярна навіть за кордоном. Записана на початку ХХ століття Лесею Українкою.Діти познайомились із головними героями. Хоробрий Котик приятелював із Півником і піклувався про нього. І коли ходив до лісу по дрова, Півника залишав на господарстві. А Лисичка тільки й чекала, коли Півник залишиться сам удома, щоб вкрасти та з'їсти його. Кілька разів Котик встигав прийти на допомогу до свого товариша, але одного разу Лисичка  таки викрала його. Котик все одно виручив товариша. Вистава яскрава, гарні костюми і декорації, актори дарують щирі емоції. Але найголовніше, що після перегляду казки кожна дитина добре засвоїла урок: не можна відкривати двері нікому.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?