Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ПЕРЕМОГИ КОСТІ ПАНАСЕНКА

ПЕРЕМОГИ КОСТІ ПАНАСЕНКА

У М. ЧЕРКАСИ 18-19 ЖОВТНЯ ПРОЙШЛИ ЗМАГАННЯ ВІДКРИТОГО КУБКУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ГОДЗЮ-РЮ КАРАТЕ, НА ЯКИХ ЗМАГАЛИСЯ 150 СПОРТСМЕНІВ З 9 КОМАНД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ (СМІЛА, ЧЕРКАСИ, КАНІВ, ТАЛЬНЕ), ТА КОМАНДА З КИЄВА.

Традиційно в цих змаганнях взяла участь і команда ДЮСШ «Олімп»-Спортклуб «МОНАРХ» яку тренує Сергій Пітенко. Юні каратисти показали свою універсальність і високий рівень підготовки в категоріях ката за стилями Шотокан та Годзюрю, на високому рівні змагалися в Шобу карате (бої з обмеженим контактом), та впевнено перемагали в категоріях Ірікумі Го та Ірікумі Дзю (повноконтактні бої з елементами боротьби). Команда смілян, що складалася з десяти спортсменів, виборола 12 золотих медалей, 7 срібних та 3 бронзові, тож у загольнокомандному заліку посіла ІІІ місце, пропустивши вперед команду господарів Черкаси-Джундокан та команду міста Київ.

Дві золоті медалі смілянській команді приніс гімназист Костянтин Панасенко. Команда наполегливо готується до кубку України з годзю-рю, який відбудеться в листопаді у Вінниці. Побажаєм успіху!