Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1650
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1827517
Muzey.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? УРОК ПРОФОРІЄНТАЦІЇ ВІД ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

УРОК ПРОФОРІЄНТАЦІЇ ВІД ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

Випускники гімназії тепер уміють обирати підходящу професію, писати резюме та презентувати себе роботодавцю. Навчав їх Олександр Скомкін – провідний фахівець з профорієнтації Смілянського міськрайонного центру зайнятості.

Олександр Скомкін розповідає: «Важливо, щоб діти якомога раніше обрали професію відповідно до індивідуальних особливостей. Адже потім буде простіше обрати предмети, на вивчення яких потрібно докласти більших зусиль та навчальний заклад, куди краще піти навчатися після школи.»

Фахівець порадив молоді скористатися онлайн-тестами з профорієнтації на офіційному сайті Державної служби зайнятості. Таке тестування є безкоштовним. Пройти ці тести можна і в комп’ютерному класі центру зайнятості. Олександр Скомкін додав: «Відповідати на тести потрібно швидко, не задумуючись. Тоді відповідь буде відверта, а результат тестування – точним.»

Учням 11 класів Олександр Скомкін розповів про те, як написати резюме та презентувати себе роботодавцю: «Хтось із вас може захотіти працювати після школи або підробляти у студентські роки. Ці знання допоможуть знайти хорошу роботу, обрати надійного роботодавця та домовитися про вигідні умови праці.»

Останнє оновлення (П'ятниця, 25 жовтня 2019 14:28)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?