Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1650
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1827579
Bibl.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? БАТАЛІЇ НА ШАХОВОМУ ПОЛІ

БАТАЛІЇ НА ШАХОВОМУ ПОЛІ

У гімназії відбулися міські змагання з шахів та шашок серед учнів шкіл. Хлопчики і дівчата у різних вікових категоріях змагались на звання найкращого в інтелектуальному спорті. Команда гімназії виборола ІІІ місце у змаганнях із шахів, ІІІ місце в особистій першості отримала Вероніка Волошина з 5-А класу.
У змаганнях із шашок гімназисти посіли загальнокомандне ІІ місце. Учень 6-Б класу Владислав Панасенко показав один із найкращих результатів, тож опинився на ІІ місці турнірної таблиці.
Підготували учнів до змагань і взяли участь у сіддівстві вчителі фізичної культури гімназії Анатолій Францович Тучинський і Олек-сандр Олегович Коливай.

У гімназії відбулися міські змагання з шахів та шашок серед учнів шкіл. Хлопчики і дівчата у різних вікових категоріях змагались на звання найкращого в інтелектуальному спорті. Команда гімназії виборола ІІІ місце у змаганнях із шахів, ІІІ місце в особистій першості отримала Вероніка Волошина з 5-А класу. У змаганнях із шашок гімназисти посіли загальнокомандне ІІ місце. Учень 6-Б класу Владислав Панасенко показав один із найкращих результатів, тож опинився на ІІ місці турнірної таблиці. Підготували учнів до змагань і взяли участь у сіддівстві вчителі фізичної культури гімназії Анатолій Францович Тучинський і Олександр Олегович Коливай.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?