Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1650
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1827473
Znama.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ГІМНАЗИСТИ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ДОБРОТИ

ГІМНАЗИСТИ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ДОБРОТИ

У гімназії триває Тиждень толерантності. 13 листопада учні відзначили Всесвітній день доброти. Це одна з недавніх ініціатив міжнародних благодійних організацій. Не секрет, що в сучасному світі високих технологій, з божевільним ритмом життя, доброти залишається все менше. Тому такий день насамперед потрібен для того, щоб нагадати про людяність, чуйність і взаємодопомогу. Робити добро - дуже легко, потрібно лише почати!

Доброта - одна з найголовніших людських чеснот. Саме щиру доброту і підтримку особливо цінують. Доброта завжди йде поруч з безкорисливістю, вона не чекає подяки або взаємної допомоги. Задоволення повинні приносити добрі справи самі по собі, без очікування винагороди чи похвали. Всесвіт дає можливість бути причетним до того, щоб зробити світ кращим. І, звичайно, за законом Всесвіту, добро обов’язково повернеться.

Гімназисти дарували один одному та вчителям листівки з побажаннями та усмішки; намагалися використовувати якомога більше слів вдячності та компліментів; оформляли стенди, створювали стіннівки, колажі та соціальні відеоролики; міркували про прояви доброти і розповідали цікаві історії про добро під час виховних заходів.

Останнє оновлення (Субота, 16 листопада 2019 15:42)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?