Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826119
Muzey.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ

ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ

Цілий тиждень гімназисти вшановували Математику і Фізику. Виявилося, що це не лише складні формули, правила і закони. Це науки сповнені дива і гармонії.

Спільними зусиллями ми шукали пропорцію в природі, архітектурі й слові:

І що сало? Ласощі...

Козак з казок «Бувалу булаву б…

Веселилися під час культурно-розважальних програм, раділи фокусам і різноманітним сюрпризам. Дізналися про історію виникнення і розвитку годинників. Прослухали кілька радіожурналів. Наділили титулами “Містер” і “Міс” найкращих знавців математики серед п’ятикласників: Діану Морозову, Настю Мельник, Нілу Шевченко, Олега Деміхова та Едуарда Козенного. Нагородили найдопитливіших учнів Дениса Лісковського, Євгенія Цокоту, Анастасію та Олену Юдіних, яким вдалося розв’язати найбільше каверзних, але веселих завдань. У КВК глядачі й журі віддали перемогу команді 6-А класу. На науковій прес-конференції для старшокласників найкращі учні ділилися своїми відкриттями.

Було ще багато цікавих заходів, після яких навіть стримані учні шалено закохались у ці шкільні предмети. І це лише тільки початок!..

Михайло Цокота, 11-й клас

 

fm1

fm2

fm3

fm4

fm5

„Містер і Міс Математика”

18 січня у гімназії відбулася конкурсно-розважалася програма "Містер і Міс Математика" серед учнів 5 класів присвячена фізико-математичному тижню. З маленьких кроків стелиться шлях, так сталося і в нас. Зусиллям старшокласників та вчителів ми влаштували п'ятиклашкам чудове свято. Сценаристами якого стали учениці 10-А класу Черненко Карина та Радченко Вікторія, які і були суддями цього конкурсу. Свято стало поєднанням точної науки і креативної релаксації: східний танець у виконанні Лозової Анастасії(5-А клас), пісня від Чернай Марії та Мельник Анастасії(5-Б клас) та танець в подарунок від 5-А класу. Ведучі Пишний М. та Погоріла А. стали чудовими помічниками та активною підтримкою для конкурсантів. Дякуємо вчителям Чумак Надії Іванівні та Прохорчук Тетяні Павлівні за підтримку та чудову організацію свята.

Черненко Карина,

Радченко Вікторія

10-А клас
fm6
fm7

fm8

fm9

FM10

Останнє оновлення (Вівторок, 25 січня 2011 10:45)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?