Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1472
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1405180
Naukovo.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► Canada – Ukraine FOREVER!!!

Canada – Ukraine FOREVER!!!

kanadecРюкзак за плечима, зручний одяг, в кишені віза - такий нехитрий спосіб життя! Незважаючи на досить молодий вік (28 років) за плечима - витоптані маршрути більшості країн Європи та світу, знання англійської (звичайно ж!), французької та іспанської мов! До нас канадець Крістофер потрапив на запрошення волонтера Корпусу Миру США Теодори Трен, яка зараз працює в гімназії. З приводу зустрічі представників різних держав ми спонтанно влаштовали прес-конференцію, де в ролі журналістів виступили Аліна Погоріла, Володимир Піскун (11 кл.) та Ілля Баля (10-А). Гість запевняв нас, що він нудна особистість, проте повідомив нам цікаві факти своєї біографії. Кріс має українське прізвище Роденчук, адже батько його родом з України! Перші спроби подорожувати здійснив у 18 років і, відчувши смак подорожі, перетворив хобі на стиль життя.

Кріс був здивований тим, що гімназисти дуже добре володіють англійською мовою і ще краще знають географію, адже під час розмови наводили невідомі йому факти про Канаду і світ. Він відзначив, що в школі створено мовне середовище для оволодіння іноземними мовами, зокрема англійською. Позаздрив Теодорі, яка швидко оволодіває складною (на його погляд) українською мовою.

Висловивши свої враження та захоплення від нашої Батьківщини, обіцяв ще повернутися і обов’язково знайти для гімназії школу-партнера з Канади для здійснення спільних проектів, які б зближували народи і держави!

…Групові фото напам’ять, традиційне «Cheese!» і … знову дорога, адже попереду в мандрівника десятки тисяч кілометрів! Щасти тобі, Крісе! Good luck! CanadaUkraine FOREVER!!!

Карина ЧЕРНЕНКО,

10-А клас

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?