Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1825940
Muzey.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ВІД НАУКОВИХ ІДЕЙ – ДО ПРАКТИКИ

ВІД НАУКОВИХ ІДЕЙ – ДО ПРАКТИКИ

16 березня в гімназії ім.В.Т.Сенатора відбувся обласний науково-практичний семінар директорів гімназій, ліцеїв і колегіумів з проблеми «Взаємодія учасників навчально-виховного процесу

щодо створення умов для самореалізації учнів» за участі науковців і представників влади. Гостей зустрічали хлібом-сіллю й вітальними піснями у виконанні Народного дитячого колективу вокального ансамблю „Зернятко”. Театралізованою виставою „сімейна пара” графів Бобринських презентувала наше місто і навчальний заклад, адже саме цій династії Сміла завдячує процвітанням, а гімназія - створенням.

Учасників семінару привітав заступник міського голови Юрій Іварович Студанс. Після вирішення організаційних питань розпочався блок фрагментів уроків із використанням інноваційних технологій, а саме:

 Погляди на шляхи взаємодії учасників навчально-виховного процесу науковців та освітян-практиків розійшлися, але швидко було досягнуто консенсусу, адже лише в суперечках народжується істина.

Іван Дмитрович Бех, дійсний член НАПН України, доктор психологічних наук, професор, директор Інституту проблем виховання НАПН України, Заслужений діяч науки і техніки України, науковий керівник експериментальної роботи в гімназії ім.В.Т.Сенатора висловив свої думки стосовно розвитку і самореалізації особистості XXI століття.

 

16 березня в гімназії ім.В.Т.Сенатора відбувся обласний науково-практичний семінар директорів гімназій, ліцеїв і колегіумів

Тенденції формування педагогічного менеджменту в експериментальному навчальному закладі визначила Світлана Володимирівна Кириленко, начальник відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, кандидат педагогічних наук.

Про взаємодію учасників навчально-виховного процесу щодо створення умов для самореалізації учнів гімназії розповіла Заслужений працівник освіти України Олена Олегівна Дзевульська. Вона подякувала начальнику Головного управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Івану Дмитровичу Шарапі, працівникам Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників директору Наталії Миколаївні Чепурній, заступнику директора з науково-видавничої роботи Галині Анатоліївні Назаренко, методисту гімназій, ліцеїв, колегіумів Світлані Іванівні Чирковій і начальнику відділу освіти виконавчого комітету Смілянської міської ради Таїсії Григорівні Руснак, завідувачу ММК Валентині Борисівні Руденко за загальне науково-методичне керівництво і підготовку семінару.

Захоплення гостей викликали гімназійні інтелектуально-творчі самоцвіти - презентації досягнень і доробків школярів, батьків і педагогів: проект „Душа у пісні”, віртуальний шкільний музей,  шоу

„Дві зірки”, шкільне наукове товариство „Еврика”, проект „ON-ляндія в моїй школі”, газета «Дзвоник», родина Єфіменків представляла картини з природних матеріалів, які відображають уособлення національного духу.

Багато теплих слів пролунало на адресу організаторів семінару. Підсумовуючи його роботу начальник Головного управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Іван Дмитрович Шарапа наголосив, що саме в руках інноваційних навчальних закладів майбутнє вітчизняної освіти, адже саме їм до снаги створити універсальну формулу успіху особистості.

Цілком несподівано директор гімназії Олена Олегівна Дзевульська опинилася між двома подвійними тезками Іванами Дмитровичем Бехом та Іваном Дмитровичем Шарапою, що за прикметою дозволило загадати бажання, які мають справдитися з лишком, що й пообіцяли їй і всьому навчальному закладу поважні гості. Тож результати не забаряться.

 

16 березня в гімназії ім.В.Т.Сенатора відбувся обласний науково-практичний семінар директорів гімназій, ліцеїв і колегіумів

Наш кор.

Останнє оновлення (Середа, 20 квітня 2011 18:36)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?