Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1473
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1408294
Naukovo.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► ГІМНАЗІЯ ОЧИМА ГОСТЕЙ

ГІМНАЗІЯ ОЧИМА ГОСТЕЙ

- IMG_2553Я не вперше у вашій гімназії. Вона вражає неймовірним просвітницьким духом і теплою атмосферою. На уроках відбувається конструктивне спілкування, обмін думками - саме так в учнів формується навчальний інтерес. Я відвідав урок української мови з використанням інноваційних технологій. Чудовий урок! Прекрасний навчальний заклад!

І.Д.Бех, академік НАПН України,

доктор психологічних наук, професор

IMG_2554- Маленька школа нагадує родину, тут складаються особливі стосунки. Повірте, мені є з чим порівнювати, адже я колись працювала директором школи на 3000 учнів. Мені імпонує, що Олена Олегівна є не лише директором гімназії, а справжнім патріотом міста. Вона завжди з гордістю говорить про досягнення смілянських освітян загалом.

С.В.Кириленко, кандидат

педагогічних наук, м.Київ

IMG_2555  - Мені завжди приємно бувати у гімназії. У вас завжди є чим здивувати, показати щось нове. Тут працюють висококваліфіковані фахівці, які дають прекрасні знання учням, що завжди підтверджується високими результатами.

Н.І.Чепурна, кандидат педагогічних

наук, директор ЧОІПОПП

- Я бачу, що в гімназії навчаються щасливі діти, а їхні батьки задоволені вчительською турботою.

О.І.Кіян, голова правління Всеукраїнської асоціації Шкіл майбутнього

- Вражає старовинна споруда, гарний внутрішній інтер’єр з  приємною кольоровою гамою. Креативно підібрано написи на кабінетах.

Л.М.Рудик, директор школи, смт. Драбів

- Гарні та чемні учні, прекрасне приміщення, приємна атмосфера. Я тут бував тричі і завжди захоплювався аудиторіями, уроками, позакласною роботою.

В.М.Пивоваров, директор школи, м.Черкаси

- Я була у вашій гімназії кілька років тому. Тоді мене вразила модернізована бібліотека, а сьогодні дуже сподобався музей “Дзвоника”. У захваті від уроку економіки, де діти показали свою активність, обізнаність, а головне - знали, як і де застосувати знання на практиці.

І.А.Луценко, директор школи,

м. Корсунь-Шевченківський

- У гімназії я частий гість. Подобається все. Вам пощастило з директором і вчителями.

В.К.Рукавець, директор школи, м.Шпола

- З вашою гімназією я дружу давно. Мені завжди у вас все подобається, а особливо діти - розумні, активні, творчі. Так тримати!

І.Г.Каракаш, директор школи, м.Шпола

IMG_2541

IMG_2542

IMG_2576

IMG_2607

IMG_2616

IMG_2631

IMG_2646 

Останнє оновлення (Середа, 20 квітня 2011 18:34)

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входу

Який предмет вам більше подобається?