Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826225
Bobr.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? КАПІТАН І НАЙКРАЩИЙ БОМБАРДИР

КАПІТАН І НАЙКРАЩИЙ БОМБАРДИР

На рахунку цього жвавого хлопчика 15 голів за один матч. Команда футбольного клубу „Явір” (2000 р.н.) блискуче обіграла суперників і перемогла в обласній першості з міні-футболу завдяки злагодженим діям усіх юних футболістів, а от слава найкращого бомбардира належить капітану команди Богдану Івоненку.

Для хлопця футбол - не просто гра, не просто захоплення. Він та його батьки вважають, що це мрія, доля і сенс життя. Можливо, декому здається, що про це говорити зарано в такому юному віці, але родина Івоненків живе футболом і покладає на сина великі надії. Батьки радіють його успіхами, пишаються перемогами, супроводжують на всі матчі, а потім обговорюють всі нюанси гри.

Іван Федорович, батько майбутнього чемпіона, вважає, що сучасний футбол - це більше ніж спорт; сьогодні для футболіста головне не ноги, а голова, адже тільки правильний розрахунок та інтелектуальний підхід до розв’язання спортивних комбінацій веде до перемоги.

Завжди підтримує друга й однокласника воротар команди Валерій Бондаренко. Гімназисти бажають спортсменам красивих перемог!

КАПІТАН І НАЙКРАЩИЙ БОМБАРДИР

Б.Івоненко (третій вгорі), В.Бондаренко (перший внизу)

Останнє оновлення (Субота, 02 квітня 2011 18:39)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?