Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1553
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1738955
Director.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ШАНС НА ПЕРЕМОГУ

ШАНС НА ПЕРЕМОГУ

ШАНС НА ПЕРЕМОГУ21 березня команда Черкаської області вирушила в Ялту для участі у фінальному етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови. 12 годин дороги - і ми у Сімферополі. Перше, що привертає увагу - годинникова вежа, яку ми, знавці туманного Альбіону, швидко охрестили сімферопольським „Біґ-Беном”. Звіривши час, поспішаємо далі. Ще трохи - й ось ми вже відпочиваємо у Лівадії, а далі на нас чекало урочисте відкриття олімпіади в Ялтинському театрі ім.Чехова. Церемонія була досить цікавою, але як добре було знов опинитись у Лівадії! Вечеря, „на добраніч” і... дві години сміху перед тим, як нарешті всім вдалося заснути. (Особисто я вважаю сміх найкращим способом підготуватись до інтелектуальних випробувань. Потім під час виконання завдань вдається бути зосередженим і не хвилюватись J).

Наступний день ми присвятили олімпіаді. Після напруженої роботи ще довго „прокручували” запитання, звідусіль неслися репліка: „Ну, як у тебе?”, а у відповідь: „Та погано”, рідше „більш-менш” і зовсім мало „нормально”.

Для релаксації нам влаштували екскурсію у Лівадійський палац, колишню резиденцію Миколи II. Цю чудову споруду було зведено за 17 місяців у 1911році. Вся вона із білого мармуру і має розкішний вигляд. Саме тут 1945 року відбулася знаменита Ялтинська конференція. Кожен з екскурсантів на свій смак вибрав собі цікаву річ на згадку про це місце.

Під вечір коридор першого поверху розітнуло довгоочікуване  „Результати!!!”. О, вау! У мене досить висока позиція, тож  є надія на призове місце!..

У наступним турі олімпіади ми писали твір. Після чого нам надали можливість побачити красу Алупкінського парку і велич Воронцовського палацу. Палац збудований з місцевого каменю діабазу, дуже важкого в обробці. Велична споруда в англійському стилі зсередини здається трохи темною, навіює важкі відчуття. Південний парадний вхід оздоблено в арабському стилі, і охороняється шістьма парами левів. Звідти відкривається чудовий краєвид на гору Ай-Петрі. Дещо втомлені екскурсійним „марафоном” повертаємось у Лівадію та з напруженням чекаємо результатів.

Вранці прокинулися з думкою, що сьогодні (нарешті!) останній день олімпіади. Щільний натовп біля дошки оголошень. До результатів не проштовхнутися. Мій мене не дуже порадував, але і не дуже засмутив. Ми знову розійшлися по кабінетах для присвоєння номерів: під час „говоріння” журі не повинно знати наші імена. Хвилюємося дуже, жодні засоби тут не допоможуть. Кілька хвилин спілкування - й огортає шалена радість, адже випробування скінчилися.

Надвечір знову нервуємось, чекаючи попередніх підсумків, згідно яких я опинився на межі призових та непризових місць. Схрещую пальці на щастя.

Передостанній день. Відвідали Ялтинську набережну. Після обіду - екскурсія в Артек! Особливо мене вразив музей космонавтики, де представлено багато речей, що побували у космосі, навіть справжній костюм Ю.Гагаріна. До речі, цей музей - перший на території колишнього СРСР - було відкрито за ініціативи та підтримки першого космонавта.

Дуже сподобалася школа Артеку - сучасна витончена будівля, а найголовніше: в учнів тут лише по 4(!) уроки на день і жодного домашнього завдання! (Правда, кльово?)

Знов у Лівадії. Збираємося додому. На жаль, черкаська команда не мала змоги залишитись на церемонію нагородження та урочисте закриття олімпіади. Ми мусили їхати, тому наше нагороджені має відбутись незабаром у Черкасах. Уже на вокзалі дізнаємось офіційні результати. Yes, у мене призове!!! Можна з почуттям виконаного обов’язку повертатись у рідну Смілу.

На завершення хочу сказати, що ця олімпіада подарувала мені неймовірно приємні емоції, а найголовніше - нових друзів. Ми обмінялися координатами, щоб продовжувати спілкуватися. Яке щастя, що у мене попереду ще один рік, тож є шанс знову потрапити на Всеукраїнську олімпіаду і зустрітись із друзями та знайомими, і навіть поліпшити свої результати!

Ілля Баля, 10-А клас

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входу

Який предмет вам більше подобається?