Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826133
Bibl.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? 9 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

9 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

Вистояла, вижила, змогла… Стара, але це лише ззовні. У коридорах і класах як і сотню літ тому витає весна, молодість і дитячий сміх.

 ГІМНАЗІЄ,…

 Тебе не зруйнували навіть найстрашніші дні в історії країни. Під час Першої світової війни у твоєму приміщені було розгорнуто шпиталь, але після революції 1917 року класи знову було повернуто учням.

Друга світова теж розпорядилася твоїми стінами не за призначенням. Фашисти, «провідники нового порядку» зайняли шкільну територію під концтабір. Шкільне приладдя було викинуте на смітник, але його вдалося зберегти подружжю вчителів Муштенків…

На столітніх кахлях - вибоїни від автоматної черги, над входом у бібліотеку до цього часу не вдалося змити номер концтабору - все це сліди тієї жахливої війни.

Невмирущою славою вкрили тебе випускники школи Юрій Канарський та Олександр Міщенко, які очолили смілянське молодіжне підпілля та віддали свої життя за мир без фашизму.

Ім’я випускника школи, героя Радянського Союзу Василя Трохимовича Сенатора з гордістю носить гімназія.

 Рідна школо! Ти завжди така молода і гарна! І ми віримо, що ти здатна запалити мільйони зірок-учнів на своєму небосхилі. Ми пишаємося тобою і твоєю історією. Низький тобі уклін!...

Білякова Олександра, 5-А кл.Пройдан Оля, 5-Б кл.

Білякова Олександра, 5-А кл.            Пройдан Оля, 5-Б кл.

 Карина Черненко, голова ГДО „Сенаторець”

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?