Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1472
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1402525
Bibl.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► МАЙБУТНІЙ ВОЛОДАР СТИХІЙ

МАЙБУТНІЙ ВОЛОДАР СТИХІЙ

МАЙБУТНІЙ ВОЛОДАР СТИХІЙАвіамодельний спорт - це технічний вид спорту, де учасники змагаються у конструюванні та виготовленні моделей літальних апаратів і в управлінні ними в польотах на швидкість, дальність, тривалість польоту і на вищий пілотаж. Історія знає чимало прикладів, коли з хлопчаків, що запустили в гуртку свій перший планерок, виростали провідні авіаконструктори, наукова еліта країни.

Таке захоплення допомагає дітям потім стати інженерами найвищого рівня. Вихованці гуртків стають практично готовими інженерами. А потім у вищих навчальних закладах отримують теоретичну базу. Те, що вони з дитинства навчені творчо мислити, дає можливість у дорослому житті шукати і знаходити нові рішення, фантастику перетворювати на реальність.

Уже 7 років марить небом гімназист 9-А класу Євгеній Цокота. В його домашньому “ангарі” - з десяток різних моделей планерів і літаків, найбільший з них важить 4 грами, найменший - удвічі легший. Конструкції переважно розробляє сам, але дослухається до порад фахівців та Інтернет-підказок.

Нещодавно на обласних змаганнях з авіамодельного спорту мікромоделей літаків учнівської молоді наш юний авіаконструктор здобув бронзову медаль. Найвищий особистий рекорд - 84 секунди польоту.

Підкоривши небо, Женя задався метою приборкати хвилі, тож зараз з великим ентузіазмом створює вітрильники. Віриться, що у недалекому майбутньому світ почує нове ім'я нового володаря стихій!

МАЙБУТНІЙ ВОЛОДАР СТИХІЙ

Володимир Куруз, 10-Б клас
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?