Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1520
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1597281
LevBobr.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► ЗВ’ЯЗОК ПОКОЛІНЬ: НАЩАДКИ ПЕРЕМОЖЦІВ

ЗВ’ЯЗОК ПОКОЛІНЬ: НАЩАДКИ ПЕРЕМОЖЦІВ

Тарас Харченко, юнкор газети „Дзвоник”Чотириста юних кореспондентів шкільної, студентської і молодіжної преси, а також молоді люди, які працюють у професійних виданнях із одинадцяти регіонів України надіслали свої творчі роботи на Всеукраїнський конкурс серед молодих журналістів "Нащадки переможців», організованому Запорізькою обласною молодіжною організацією „Прес-центр „Акцент". П'ять тематичних матеріалів представили смілянські гімназисти. Авторів найкращих публікацій визначено в одинадцятьох номінаціях. Урочисте нагородження відбулося у Запорізькій обласній державній адміністрації.
Мені випала честь бути серед переможців конкурсу. Із гордістю і радістю отримав диплом за друге місце в номінації «Перемозі у Великій Вітчизняній війні присвячується...». Дипломами конкурсу в різних номінаціях відзначено також Юлію Громило (10-Б клас), Романа Сенатора (6-А кл.), Любов Бурлачко (3-А клас). У творчих роботах найціннішими є сімейні спогади про моїх рідних та їх участь у війні, розповіді літніх людей про окупацію нашого міста, про те, що вони пережили. Коли я збирав матеріал, не думав про конкурси і нагороди. Мені було цікаво дізнатися, як вдалося цим людям вижити у страхітті війни, як склалася їх подальша доля. Живе спілкування - це зв'язок поколінь, пам'ять про минуле, нові факти історії і вдячність старшому поколінню.
Спілкуючись із організаторами, учасниками і гостями Всеукраїнського конкурсу серед молодих журналістів «Нащадки переможців» ще раз впевнився, що ми всі робимо надзвичайно важливу справу - пишемо історію з вуст очевидців війни, їх дітей та онуків. Кращі творчі роботи молодих журналістів зібрано у книзі «Літопис». Її в подарунок отримали усі переможці конкурсу. У «Літописі» можна прочитати і матеріали гімназистів.
Варто додати, що Всеукраїнський конкурс серед молодих журналістів «Нащадки переможців» - це національний проект. Він проходить уже вдесяте, об'єднує молодь, яка сповнена творчих ідей, бажання долучитися до громадської діяльності і висловлювати свій погляд на минуле й сьогодення.
Щиро вдячний організаторам конкурсу на чолі з шеф-директором Запорізької обласної молодіжної організації „Прес-центр „Акцент" В.М.Систерову, колективу гімназії, редакції газети «Дзвоник», своїй родині, які надихнули мене на цікаву творчу працю, допомогли у пошуково-дослідницькій роботі, за почуття патріотизму і любові до рідного краю, які прищепили мені.
Тарас Харченко, юнкор газети „Дзвоник"

Останнє оновлення (Середа, 18 травня 2011 15:53)

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входу

Який предмет вам більше подобається?