Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826098
Muzey.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? Надзвичайні події у державі ОРГАНІЗМ

Надзвичайні події у державі ОРГАНІЗМ

Надзвичайні події у державі ОРГАНІЗМУ Королеви Вікторії та Принцеси Карини ошатні сукні для прийомів, Король Артур на троні у мантії і короні, радники Андрій та Ілля у ділових костюмах - усе відповідає дрес-коду монархічної держави. Героям довелося спілкуватися римами, бо так водиться у казках. Під керівництвом учителя хімії Тетяни Петрівни Павленко новоспечені актори-десятикласники ретельно готувалися до дебюту в аматорській дидактичній виставі-казці про роль металічних елементів в організмі людини.

У рамках тижня природничих наук вирішили на сцені розіграти хімічні баталії, які більше нагадували палацові інтриги, аби довести, що в організмі людини все взаємопов’язано і не можна вилучити з нього жодного елемента. Сюжет стрімкий і майже детективний, але ще цікавіше було спостерігати за характерами героїв: ексцентричною Королевою, поміркованою Принцесою, флегматичним Королем і злодійкуватими кар’єристами-радниками.

Напередодні вистави ми розробили театральні програмки та афішу, аби заінтригувати глядачів. Тож під час перерв гімназисти і вчителі обговорювали майбутнє дійство, заздалегідь готуючись до зустрічі з Мельпоменою. Хоч насправді нами опікувалася богиня поезії і науки Калліопа. Виявилося, що навіть така складна і серйозна наука хімія спонукає до творчості і дарує натхнення.

Карина Черненко, 10-А клас

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?