Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826181
Bobr.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? Відкривай світ з „ЕВРИКОЮ”

Відкривай світ з „ЕВРИКОЮ”

Відкривай світ з „ЕВРИКОЮ”Світ, у якому ми живемо, багатогранний та різноманітний, щоб осягнути його в усій незмірності, потрібно бути дослідником, прагнути пізнавати, підніматися на нові вершини відкриттів. Саме цьому сприяє робота гімназійного наукового товариства „Еврика”. Традиційно наприкінці року ми підводимо підсумки його роботи.

2010-2011 н.р. позначений перемогами наших учнів в предметних олімпіадах, конкурсі-захисті наукових робіт, різноманітних творчих та інтелектуальних конкурсах, участю в проектній діяльності. Відбулося два засідання наукового товариства: для гімназистів середньої групи – „Подорож у космос”, для старшокласників – „Явище грози”.

Гімназисти також узяли участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті учнівських науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Гімназію представляли 10 учнів, які презентували дослідження у відділеннях: філологічному, хіміко-біологічному та суспільних наук.

У 2010-2011 н.р. традиційно проведено шкільний конкурс-захист учнівських науково-дослідницьких робіт серед гімназистів 9-х класів. Для написання робіт учні обрали такі предмети: математика – 4, фізика – 2, хімія – 2, економіка – 4, інформатика – 2, українська мова і література – 8, біологія – 10, психологія – 5, англійська мова – 3, всесвітня історія – 3, правознавство – 1, світова література – 6, художня культура – 9. Дослідниками обрані цікаві та актуальні теми, здійснено практичні дослідження. Переможцями шкільного конкурсу-захисту стали А.Корпань, О.Соколов, Я.Лисенко, В.Мацкевич, О.Галактіонова.

Бажаєм усім гімназистам не зупинятися на досягнутому. Хай ваш маленький крок у науку переросте у тривалий зоряний шлях.

Н.В.Маслюк, заступник директора з НР
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?