Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1650
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1827419
Naukovo.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? Літня школа юних науковців

Літня школа юних науковців

rozumniki1Для підготовки учнів до проведення досліджень, формування дослідницьких вмінь протягом оздоровчого періоду (30.05. – 16.06.) продовжує роботу літня школа юних науковців „Олімп”. Гімназистам запропонована участь у заочному турі Всеукраїнської Інтернет-олімпіади (м.Одеса) з природничих дисциплін, робота в секціях з метою поглиблення знань з предмету (українська мова і література, географія, економіка, математика, інформатика, фізика, хімія). Поряд з традиційними формами роботи (практичні заняття, індивідуальні консультації) керівники секцій використовують нестандартні форми проведення засідань: інтелектуальні ігри, змагання, вікторини з предмета, тренінги.

Слухачі курсу „Основи наукових досліджень” мають змогу на практиці засвоїти вміння працювати з Інтернет-джерелами, науковими працями і дослідженнями, відбирати необхідну інформацію. Особлива увага приділена роботі з розвитку вмінь викладу тексту роботи у науковому стилі, формулювання тез, побудови плану дослідження.

Учням 5-8 класів запропоновано участь в інтелектуальній вікторині „Найрозумніший”, розробленій вчителями НВК для кожної паралелі класів. У цікавій формі гімназисти узагальнили знання з навчальних предметів, розширили кругозір питаннями з галузі загальних знань, мистецтвознавства.

 

Останнє оновлення (Вівторок, 07 червня 2011 13:01)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?