Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826190
Bobr.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ЛІТНІЙ МОВНИЙ ТАБІР «LINGUIST»

ЛІТНІЙ МОВНИЙ ТАБІР «LINGUIST»

З 30 травня, 2011 року у гімназії ім. В.Т. Сенатора вперше в Смілі почав діяти літній мовний табір «Лінгвіст», ідейною натхненницею якого є директор закладу Дзевульська О.О.). Головним завданням табору є покращення мовного рівня учнів; ознайомлення з культурними традиціями англомовних країн та сприяння міжнаціональній дружбі.

Табір функціонує за сприяння Корпусу Миру США, волонтера Теодори Тран.

Тут ми спілкуємося, відпочиваємо, вивчаємо все винятково англійською мовою.

Щасливі разом - Громило Ю., Нєкрасова С. Рухливі ігри на природі

На базі табору, начальником якого є Самчук Ксенія Василівна, діють 2 загони - «Friends» - учні гімназії та «Smiles» - збірна команда міста, з якими працюють вихователі (Івахненко Оксана Василівна, Кодола Ірина Анатоліївна та Шерстюк Ніна Максимівна).

 

5

230.05.2011 р. у "лінгвістів" з'явилася прекрасна нагода поспілкуватися з носіями мови в режимі online на  Інтернет конференції за участі випускника Каліфорнійського університету містера Фі, ініціатором якої була Теодора Тран. У таборі проводяться  інтелектуальні лінгвістичні ігри. Кожного дня діти ознайомлюються із країнознавчим матеріалом, культурою, історичними та архітектурними пам'ятками, мистецтвом та особливостями і традиціями Великобританії, Сполучених Штатів Америки, Канади, Нової Зеландії, Австралії, Німеччини та Франції.

 

Лінгвісти вивчають нові пісні, грають в лінгвістичні ігри, тренуються у діалогічному мовленні за різними темами з повсякденного життя. Кожного дня підводяться підсумки проведеної роботи, учні діляться своїми враженнями та побажаннями щодо подальшої роботи.

 Інсценізація за участі Чепурної А., Вакуленко А., Давиденко В.789

3

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?