Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826107
Gerb.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? Відкриття арт-галереї

Відкриття арт-галереї

Мистецтво поруч із нами

Мистецтво поруч із намиІ це мистецтво створюємо ми самі - гімназисти. Розмаїття н а ш и х талантів можна побачити на будь-якому шкільному святі, міських заходах, різноманітних конкурсах. У кожному учневі живе особливий, свій власний ТАЛАНТ. До речі, цього навчального року у гімназії навіть було створено нове шкільне шоу, що вкотре допомогло школярам проявити себе перед ровесниками, – «Дві зірки». Після цього на гімназійному небосхилі з’явилося ще немало талановитих зірочок… Ось і прийшов, мабуть, час, зібрати їх всіх докупи. Результат – відкриття шкільної арт-галереї!

Чесно кажучи, до останнього дня все це ще досі залишалося для нас трішки загадкою. Присутність поважних гостей, телебачення, ретельна підготовка до заходу, на мою думку, надали йому ще більшої офіційності та інтриги. Урочиста подія супроводжувалася представленням талантів гімназистів - виступали Лєна Юдіної, Іра Осипенко, Маша Пономаренко... Саме вони і створили чудовий, ніби «домашній» настрій свята. Та родзинкою всього зібрання виявилося  урочисте перерізання стрічки...

...Арт-галерею відкрито! І всі відразу ринули туди із зацікавленими обличчями. Перші думки – «...а це дійсно красиво»... Найрізномантітніші роботи моїх однолітків справили на мене неперевершене враження. Особливо сподобалися персональні виставки робіт певних учнів. Є серед них, до речі, і цьогорічні випускники – Іра Лісковська та Коля Єфіменко. Їхні роботи здалися всім найпрофесіональнішими. Та все ж, гадаю, що кожному з нас найприємніше було відшукати тут саме своє творіння. І це вдалося!..

Тож цього разу мистецтво наблизилося до нас впритул. Якщо Ви ще не віднайшли свого таланту, то ловіть свою хвилину натхнення і творіть. У нашій школі це вийде у Вас на відмінно!

 

Юлія Громило

10-Б клас

Останнє оновлення (Середа, 29 червня 2011 19:18)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?