Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1606
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1782194
Muzey.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ЛЮБЛЮ ТЕБЕ, ГІМНАЗІЄ!

ЛЮБЛЮ ТЕБЕ, ГІМНАЗІЄ!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ГІМНАЗІЄ

Школа… Таке коротке слово, але скільки ж в ньому милозвучності й величі. Кожного разу, коли ти його чуєш, відчуваєш, ніби всередині тебе проходить якийсь струм, що дістає своїм теплом аж до самого серця. Гімназія – це моя друга домівка. Скільки ж мене пов’язує з цими стінами!.. Сльози радості і смутку народжувались тут. А щоразу, коли я заходжу до школи, на обличчі одразу вимальовується посмішка, на душі стає хороше…

Я люблю свою школу, адже навчаюся тут з першого класу. Гімназія стала частиною мого життя та частиною мене самої.

Всю мудрість віків, яку гімназія донесла та зберегла в собі, вчителі намагаються передати нам, аби ми черпали джерело знань.

Я хочу привітати свою рідну гімназію з Днем Народження, і побажати їй подальшого процвітання. Нехай вона і надалі працює на благо людей, які йдуть до гімназії, аби здобути міцні знання, які стануть надійним  підґрунтям у майбутньому!

Аліна Задорожня, 10-А

За всю історію існування людства на питання «чому і за що я люблю…» відповіді не існує і в принципі бути не може. Хіба можна любити за щось? Ми любимо душею, серцем, але якщо давати відповідь на таке питання, то це відповідь лише з точки зору розуму, а тому….

…я люблю гімназію, за те що саме тут я реалізувала себе як лідер і, як наслідок, була обрана головою ГДО «Сенаторець». Саме тут в нас розвинули  перші почуття єдиної команди і колективу. Саме в нашій школі існує середовище, де політ власної думки не обмежений винятково темою заняття і шкільною програмою, а де дійсно виникає бажання сповна пірнути в купель знань і віднайти справжню істину.

Оскільки я зараз в 11 класі, то почуття любові загострюється у  розумінні того, що найщасливіші роки мого безтурботного дитинства плинуть саме тут,  у гімназійній родині!

КАРИНА ЧЕРНЕНКО

Вже понад 100 років гімназія гостинно відчиняє двері для школярів. Її стіни пережили столітню історію, бачили сум і страждання, радощі та веселощі... І ось вона вкотре прийматиме привітання від своїх вдячних учнів.

Я хочу поздоровити гімназію і подякувати її за підтримку, надані мені знання, і, звичайно ж, за знайдених мною друзів саме тут. Бажаю тобі, гімназіє, дарувати знання людям ще протягом століть і завжди бути у пошані серед народу!

Громило Юлія

11 – Б клас

Привіт! Мене звати Радченко Вікторія. Я учениця 11-А класу.

Я можу стверджувати, що моя школа найкраща! Тому що, в гімназії працюють найкращі вчителі, які прислуховуються до думок учнів, допомагають розкрити себе, повірити в свої сили, так би мовити, загартовують до майбутнього життя. Віковий бар,єр – це не проблема!

Я люблю школу за її запах, як це недивно звучить… Так, саме за її запах… Тут пахне щойно спеченими булочками з корицею та родзинками. Цей запах не передати словами…

Школа для мене близька й рідна, і кожен день я відчуваю турботу про себе всіх її працівників. І нехай мої вчителі інколи вичитують мені за мої пустощі - все ж таки я ще дитина, та ще й з характером; все одно не можна на них за це ображатися, бо вони хочуть, щоби я виросла Людиною з великої літери, тому й не байдужі до моїх вчинків. Звичайно, я намагаюся виправдати їх довіру до мене, бо дуже вже хочеться, щоб моя школа коли-небудь у майбутньому змогла мною пишатися, як зараз пишаємося ми нею.

Школа – наш рідний дім. У школі я почуваю себе, як удома, впевнено, розслаблено та вільно!

Тоді, коли літо добігає кінця, і сонце стає трішки холоднішим, чується перший осінній дзвінок. Такий знайомий… Такий рідний…

Швидкі дитячі кроки переступають шкільний поріг. Відкриваються класи, а в коридорах пахне новими підручниками та айстрами.

Там ти ніби інший. Ніби щось змінюється. Там ти стаєш на крок розумнішим і на крок ближчим до майбутнього.

Білосніжна крейда ковзає по дошці, малюючи слова, виводячи щось нове, до того не знайоме.

Лице вчителя таке привітне, таке справжнє, таке щире. Як же ми любимо наших вчителів! За те, що вони просто є. За їх силу та витримку, за їх вміння не лише дати знання, а й зрозуміти.

Любимо ті світлі коридори, у який на перервах можна поспостерігати досить смішні картини. Любимо класи, надзвичайно теплі, і це не стосується температури. Любимо дзвінок той, що на перерву, і навіть той, що на урок. Любимо зранку переступати поріг з відчуттям величезної відповідальності…

І саме сьогодні так хочеться сказати: Рідна школо, з Днем народження!

Катерина Демченко, 11-Б клас

defiledefile2reklamareklama2svyato1svyato2vitanny-vid-direktora

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входу

Який предмет вам більше подобається?