Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826175
Znama.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? Україна крізь об'єктив фотоапарата

Україна крізь об'єктив фотоапарата

volonterВолонтер Корпусу Миру США Теодора Трен, яка вчить гімназистів англійської мови, понад усе любить подорожувати, відкривати для себе нові країни. А для того, щоб усе зпам'ятати надовго, вирішила вдосконалити свою майстерність із художньої фотозйомки. Така нагода їй випала у травні, коли в Кіровограді для волонтерів організували спеціальні курси. У результаті навчання курсанти повинні були зробити творчі портфоліо, які містять знімки із відображенням найкращих куточків Кіровоградщини.

Нещодавно було відкрито виставку їхніх робіт, яку на офіційне запрошення організаторів відвідала не лише Теодора, а й четверо гімназистів 11-А класу: Інна Будник, Світлана Некрасова, Євгеній Коломієць, Костянтин Філімонов під керівництвом учителя іноземних мов В.Б.Харенко.

У Кіровограді нас зустріла волонтерка Карін Джонс, з якою ми познайомилися в літньому мовному таборі. Саме вона провела для нас оглядову екскурсію виставковими залами Кіровоградського обласного художнього музею.

Спілкування виключно  англійською мовою дало нам можливість удосконалити знання, вільніше почуватися в іншомовному середовищі.

Ми побачили найкращі роботи не тільки визнаних фотомайстрів Кіровограда, але й волонтерів. Цікаво було дізнатися, якою бачать Україну американці, якою вона їм запам’ятається, що вони вважають гідним уваги і найпривабливішим на нашій землі.

Нам дуже сподобались усі п'ять фотографій, зроблених Теодорою. Своє захоплення від виставки ми одразу ж висловили волонтерці та її співвітчизникам. Приємно, що їм вдалося розгледіти справжню красу України крізь об’єктиви фотоапаратів.

 teodora1teodora2teodora3

 

Світлана Некрасова,

11-А клас

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?