Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1472
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1402123
Director.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► Щоб не Шипіло і не ЛЯПАло!

Щоб не Шипіло і не ЛЯПАло!

ZMI1У День працівників радіо, телебачення та зв’язку юнкори міста зібралися обговорити проблеми сучасних засобів масової інформації. У прес-конференції також узяли участь представники „дорослих” ЗМІ.

Розпочав розмову старійшина смілянської журналістики Іван Горшанов, який більше 20 років очолював міську Спілку журналістів. Від нього ми дізналися про історію газетних видань, теле- і радіомовлення в нашому місті.

Директор редакції смілянського радіо Анатолій Самарський розповів багато журналістських байок, одна з яких пролунала як притча про любов до рідної мови. Ми всі погодилися, що слово „капелюх” звучить мелодійніше, ніж коли „Шипить, а потім ЛЯПАє”. Анатолій Сергійович закликав юнкорів не засмічувати українську мову, а плекати й оберігати її.

Нам сподобалася думка власкора обласної газети „Нова доба” Олександра Вівчарика про те, що хоч журналіст, як і будь-яка людина, на 90 % складається з води, не повинен бути „вертикальною калюжею”, коли треба відстоювати свою точку зору.

Професіонали ділилися з нами своїм досвідом, а ми буквально „закидали” їх запитаннями.

Наприкінці вони визначили серед юнкорів авторів найдотепніших запитань, серед яких опинилася і я, тож отримала у подарунок символічний мікрофон-троянду.

ZMI2 ZMI3

Ірина Осипенко, 9 клас

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?