Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826237
Muzey.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? МОВНІ ПЕРЛИНИ ДЛЯ КОЖНОЇ ДИТИНИ

МОВНІ ПЕРЛИНИ ДЛЯ КОЖНОЇ ДИТИНИ

9 листопада наша держава відзначала День слов’янської писемності та мови. Учні 4-Б класу - активні користувачі Центральної дитячої бібліотеки, тож завітали туди на пізнавально-розважальну програму “Мовні перлини для кожної дитини”.

            Працівникам бібліотеки було приємно те, з якою легкістю гімназисти знаходили правильні відповіді на майже всі запитання, які прозвучали під час проведення конкурсів та вікторин. Учні також активно брали участь у запропонованих розважальних іграх “Загадка з мішечка” та “Мовна розминка”, завдяки яким виявили свою ерудицію та міцні знання з української мови та літератури. Діти із задоволенням мелодійно і проникливо підспівували українські пісні, які звучали того дня в бібліотеці.

            Сподіваємось, що проведений захід допоміг викликати у маленьких читачів почуття любові та шани до рідної мови, до Батьківщини, навчив розуміти те, що мовне багатство зберігається у величезній кількості чудових пісень, у думах, казках, легендах, у творах письменників, у живій розмовній мові. Тому наше завдання - берегти цей неоціненний дар, не забувати та щиро любити рідну мову.

Юлія Близнюк, бібліотекар

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?