Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1650
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1827596
Bibl.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ВИКЛИК ЕВОЛЮЦІЇ

ВИКЛИК ЕВОЛЮЦІЇ

aidsКожні шість секунд один житель планети заражається вірусом імунодефіциту людини, а щогодини помирає більше 200 жертв “чуми ХХ століття”. Але СНІД - усього лише наслідок, так би мовити, вбивця номер два. Вбивцею номер один слід вважати невігластво суспільства.

Між тим жоден із нас не застрахований від лиха планетарного масштабу. І небезпеку, в основному, представляють люди з низькою культурою сексуальної поведінки. Поки що не існує вакцини або іншого ефективного засобу від СНІДу, але кожен повинен знати, що може захистити себе від цього захворювання.

З нагоди Міжнародного дня боротьби зі СНІДом у гімназії відбулася зустріч із волонтерами Корпусу Миру США Теодорою Трен, Нізою Волер і Карін Джонс. Темою розмови стала небезпечна хвороба, яку вчені вже назвали викликом самій еволюції людства.

Аби краще осмислити проблему СНІДу, ми спільно створили стенд, де зобразили його поширення світом. Багато гімназистів долучилися до цієї акції. Стенд наочно продемонстрував масштаби небезпеки, а учні дізналися про історію захворювання та методи попередження і боротьби з ним. Роботу гімназис-тів у просвітницькому проекті проти СНІДу буде продовжено.

 

aids2

Світлана Некрасова, 11-А клас

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?