Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1473
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1408297
Znama.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► АСУ_Освіта

АСУ_Освіта

Гімназія приєдналася до інформаційної системи управління освітою “Україна. ІСУО”. Сьогодні 2593 школи стали учасниками цього масштабного проекту, який складається з двох програм: курсу “Школа” для ефективного керування навчальним закладом (розклад, навантаження вчителів, різні форми звітності й ін.) та електронних щоденників у Інтернеті “Мої знання”.

Для шкіл - це власна інформаційна територія, яка дозволяє поліпшити якість навчального процесу та спілкування з дітьми та батьками; для вчителів - зручний інструмент ведення журналу не тільки за допомогою персонального комп'ютера, а навіть зі свого мобільного  телефону; для учнів - швидкий та зручний спосіб дізнаватися про новини школи та класу, задані домашні завдання та про отримані оцінки; для батьків - це можливість миттєво дізнаватись про оцінки своєї дитини, задані домашні завдання та про її присутність на уроках.

Розробники програмного забезпечення подбали про захист конфіденційності ко-ристувачів. Більш докладну інформацію можна отримати на сайті isuo.org. Попереду - апробація програмних ресурсів.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?