Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1472
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1405164
LevBobr.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► ГРАЙЛИВА ВЕСЕЛКА

ГРАЙЛИВА ВЕСЕЛКА

Ще надворі лютує холод, не зриваються з хмар рясні дощі, а над Смілою на півнеба розкинулася “Грайлива веселка” - так називається щорічний конкурс талантів школярів міста. Цей дивовижний веселковий міст сягає сонця і веде до самісіньких мрій кожного, хто бере участь в одноіменному фестивалі. Веселка сміється і оживає, дарує радість і тим, хто спостерігає за нею, і тим, хто наважується стати на веселковий міст і дістати рукою до сонця-успіху.

Традиційно концертну програму гімназії “Привітальною піснею” відкрив Народний дитячий колектив вокальний ансамбль “Зернятко” (кер. О.М.Тучинська, Є.М.Хавренок). Пронизливо романтичну літературно-музичну композицію “Любов…передчуття” створили старшокласники І.Баля,К. Черненко, С.Берлад, В.Радченко, В.Потапенко, К.Філімонов. Декламаційний жанр представляла лауреат багатьох всеукраїнських конкурсів гумору А.Глазунова. Підлога плавилася від пристрасного танцю у виконанні К.Гирич і В.Куруза. Дивовижним вокалом порадували гостей фестивалю Ю.Соколенко, Є.Полюбай, А.Воробйова, К.Нікітченко, Д.Маслюк, М.Пономаренко, І.Осипенко. Насамкінець, як гімн весні, красі й відродженню пролунала “Черемшина”.

Під час концерту присутні дивилися й тамували подих, аби не сполохнути дивних відчуттів, які породила “Грайлива веселка”  у їхніх  душах...

veselka1veselka2veselka3veselka4veselka5veselka6veselka7veselka8

Ірина Осипенко, 9 клас

Останнє оновлення (П'ятниця, 16 березня 2012 14:59)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?