Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826142
Muzey.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? КРОК ДО „ВЕЛИКОЇ ЗІРКИ”

КРОК ДО „ВЕЛИКОЇ ЗІРКИ”

park3На фестивалі, який відбувся 2 березня у межах ІІІ Міжнародної виставки „Сучасні навчальні заклади України - 2012” голова журі назвала заступників директорів з виховної роботи „відважними людьми”, тому що на їх плечі лягає найвідповідальніша справа – виховання людини.

На Всеукраїнський конкурс „Парк педагогічної майстерності” надійшло 129 робіт у трьох номінаціях: „галерея інноваційного пошуку” (62), „Галерея дозвілля” (29) і „Парк професійного вдосконалення” (38). У кожній номінації було визначено по 5 переможців. Від Черкаської області на конкурс представлено досвід гімназії і ЗОШ №6. Гімназія стала переможцем у номінації „Галерея інноваційного пошуку”.

Нагородження здійснювалося Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України спільно з Національною спілкою журналістів України і редакції часопису „Позакласний час”. Гімназію нагороджено Почесною відзнакою часопису „Позакласний час”, Грамотою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, а від НСЖУ у подарунок книга „Слово – зброя?” з дарчим написом секретаря НСЖУ В.І.Шпака.

Конкурсанти представляли свої доробки, і в кожного було чому повчитися.

Конкурс розраховано на 5 років. У 2015 році планується створити „Алею зіркових навчальних закладів”. Конкурсантам необхідно здобути перемогу у 5 етапах і отримати „Велику Зірку”. В цьому конкурсі беруть участь заступники директорів з виховної роботи та вчителі різних освітніх галузей. Крок до „Великої Зірки” зроблено вже сьогодні, а попереду – багато напруженої роботи, пошук і втілення нових ідей, впровадження інноваційних технологій. Зволікати на цьому шляху не можна: Зірки кличуть!..

Л.М.Бойчук, керівник проекту „Школа як середовище самореалізації особистості”, заступник директора гімназії з ВР

parkpark2

Останнє оновлення (П'ятниця, 16 березня 2012 15:04)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?