Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826017
Bobr.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? Молодіжний форум „Партнерів єднає мелодія пісні”

Молодіжний форум „Партнерів єднає мелодія пісні”

komsomoksk1У молодіжних форумах „Партнерів єднає мелодія пісні” взяли участь більше 200 учнів майже з усіх регіонів України, а також з Молдови, Білорусії та Росії. Нашу гімназію і Смілу представляли Катруся Шапошник, Мілєна Зенькевич, Вероніка Гречка, Юліана Соколенко, Саша Білякова, Аня Свєтлова, Діма Кугаєв і Альбіна Воробйова під керівництвом учителів вокалу Ольги Михайлівни Тучинської та Євгена Миколайовича Хавренка.

Кожна команда презентувала себе, брала участь у проведенні пленарних засідань, майданчиків-діалогів з молодими керівниками органів місцевого самоврядування, молодими дипломатами і журналістами.

Ми активно відпочивали на DJ After-paty, побували на екскурсії містом, відвідали Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат, кар’єр, а також побували в козацькому селі Келеберда.

Мета форуму: розвиток дитячої дипломатії;  сприяння розвитку та реалізації вокальних здібностей обдарованих дітей та молоді; надання допомоги дітям, що мають особливі потреби.

Учасникам делегацій було цікаво дізнатись про витоки та сьогодення музичного мистецтва Полтавського краю, познайомитися з використанням сучасних технічних медіа-засобів. Викладачі Полтавського музичного училища ім. М. В. Лисенка порадили нам, як стати студентами музичних училищ, а у майбутньому – відомими виконавцями. На майстер-класах з вокалу нам дали змогу дізнатись про ефективні прийоми, методики навчання співу, розвитку вокальної майстерності, формування сценічної культури.

У рамках форуму було проведено фестиваль «Діти – дітям»! Учасники форуму приємно вразили рівнем своєї вокальної майстерності, як найкращий колектив відзначено і наш ансамбль „Зернятко”.

 

komsomoksk2Гості із Білорусі, Молдови, Росії розкрили власний національний колорит. Колективи та окремі виконавці із міста Комсомольська продемонстрували, що рідне місто поправу вважається центром фестивального руху.

Лейтмотивом фестивалю «Діти-дітям» була ідея підтримки дітей, що мають особливі потреби. Для успішної реалізації цієї ідеї було організовано ярмарок, в ході якого учні та здійснили продаж сувенірів, створених власними руками. Під час ярмарку було зібрано 1359 грн. В ході фестивалю «Діти – дітям» щедрість душі та бажання підтримати дітей з обмеженими фізичними можливостями виявили глядачі і учасники форуму. Ними передано у копілку фестивалю 2008 грн. 40 коп. і 5 доларів США. Всього перераховано у фонд «Милосердя» 3367 гривень 40 коп. і 5 доларів США.

Об’єднала учасників форуму музична ігротека. Це було море креативу і цікавих знайомств.

Форум подарував його учасникам можливість виявити свої творчі здобутки, обмінятись досвідом з вокальними колективами різних регіонів України та близького  зарубіжжя, набути нових знань та навичок, підтримати дітей, що мають особливі потреби.

Катруся Шапошник, Мілєна Зенькевич, 7-А клас

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?