Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826087
Muzey.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? Свято Останнього дзвоника

Свято Останнього дзвоника

P1080527Життя іде і все без коректур.

І час летить, не стишує галопу…

Життя іде і все без коректур,

І як напишеш, так уже і буде…

                        Ліна Костенко

Свято Останнього дзвоника цілих десять років для нас, батьків та наших дітей, було лише закінченням чергового навчального року і початком літніх канікул. Сьогодні - це свято зовсім інше. Сьогодні - Останній дзвінок повідомляє, що для наших дітей закінчилось дитинство і починається доросле життя.

Різні почуття переповнюють нас, але найсильніше і найяскравіше бринять два – радість і сум. Ми рідіємо тому, що наші діти виросли, виросли красивими, розумними, але водночас нам сумно, адже вони не тільки залишають шкільні стіни, але й батьківські домівки. Дивимося на наших дітей і хочеться попросити: «Зупинися, мить, ти чудова!» Але не зупиниться вона, а лише перетвориться в прекрасні миттєвості пам'яті….. Так і шкільні роки наших дітей уже перетворилися в одинадцять прекрасних миттєвостей…..

Все починається в житті з малого: із зернинки - хліб, з промінчика - зоря. ... І перші кроки наших дітей у світ пізнання почалися першого вересня 2001 року з Букваря, перших літер, перших слів, перших оцінок, перших успіхів і … перших невдач, перших шкільних друзів. А поруч з нашими дітьми ці перші кроки зробили і наші перші вчителі – Мендусь Ірина Віталіївна та Мигуш Ольга Миколаївна. Велика подяка і низький уклін вам за те, що ви взяли малесенькі рученята наших дітей до своїх долонь і повели першими сходинками спілкування й навчання, спасибі за достойний старт в шкільному марафоні,

А далі - старша школа, де вчителі навчали уже збагнути глибинний зміст кожного написаного і прочитаного слова. Як вмілий диригент терпляче підбирає потрібні нотки, щоб скласти потужний акорд, так і вчителі щодня, щогодини і щохвилини складали єдину палітру знань, вмінь та навичок своїх учнів, прищеплювали відповідальність, допомагали нашим дітям поступово знаходити своє місце у житті і відкривали розуміння того, що «Ти на землі Людина… усмішка твоя єдина,.. очі твої одні». Велика подяка всім вам, адже ви протягом наступних семи років пройшли нелегкий шлях пізнання поруч з нашими дітьми.

Наші класні керівники - Щербакова Алла Василівна та Громило Світлана Василівна. Ви дійсно були «класними», в прямому розумінні цього слова. Адже найкращий учитель для дитини той, хто, духовно спілкуючись з нею, забуває, що він учитель і бачить у своєму учневі друга, однодумця. Такий учитель знає найпотаємніші куточки серця свого вихованця, слово в його устах стає потужним знаряддям впливу на молоду людину, що формується., і саме такий учитель може впевнено вести своїх учнів шляхами добра, любові, надії та віри. Дякуємо вам за материнську любов до наших дітей, за розуміння їхніх проблем, за підтримку в скрутні моменти, за віру в їхні можливості, за уроки людяності і справедливості.

А ще велика подяка і низький уклін директору гімназії Олені Олегівні. Адже саме завдяки Вам, завдяки Вашій педагогічній майстерності та завдяки Вашому небайдужому серцю і створився такий прекрасний колектив, така неповторна і унікальна атмосфера. Гімназія стала для наших дітей другою рідною домівкою, а учні і вчителі однією великою родиною.

Дуже сумно залишати рідну домівку, залишати шкільну родину, але для наших дітей сьогодні пролунав ОСТАННІЙ дзвінок, який відкрив для них шкільні двері у доросле життя, а з цими дверима «… тисячі доріг і мільйони малих стежинок..», і кожен зробить свій життєвий вибір, але жоден ніколи не забуде дорогу до рідної гімназії, не забуде вас, вчителі, не забуде ваші уроки, спільні радощі і переживання. Адже неможливо забути своє Дитинство, а ви стали його невід'ємною і важливою частинкою. Низький уклін всім Вам, достойних учнів, вдячних батьків і щасливої долі бажаємо.

О.М.Демченко від імені батьків випускників

Увесь світ рахує дні до Євро - 2012, а для нинішніх випускників з останнім дзвінком розпочався власний відлік до найважливішого кроку в житті. На Україну чекають випробування в усіх господарчих і суспільних сферах, зрозуміло, що майбутні абітурієнти теж працюватимуть у надзвичайних умовах.   Сподіваюсь, у потрібний момент у кожному з нас прокинеться спортивний азарт і ми подолаємо всі перешкоди, адже вони лише загартовують молодих, сміливих, сильних, розумних. Ми обов'язково відповімо на виклик - 2012 та доведем і собі, й іншим, що навіть в екстремальних умовах можна втілити наймасштабніші плани у життя і вийти ПЕРЕМОЖЦЯМИ!

Юлія Громило, випускниця 2012 року

Останнє оновлення (П'ятниця, 25 травня 2012 09:30)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?