Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826885
Gerb.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? НАЙВИЩА ЦІННІСТЬ - ТИ САМ!

НАЙВИЩА ЦІННІСТЬ - ТИ САМ!

slavkosmileНудно, коли тобі читають нотації. Дратує, коли повчають. Але дуже потрібно від когось почути пораду… ненав’язливо… доступно… навіть прикольно… Саме такі рекомендації гімназисти отримали від волинянина Славка Святинчука, справжнього борця за здоровий спосіб життя.

Хлопець поділився своєю життєвою історією, де було місце крутій компанії з випивкою і цигарками, дівчині, неспроможній на справжні почуття… І як наслідок - розпач, втрата орієнтирів, апатія…

Із депресивного стану його витяг товариш, який допоміг наповнити сенсом Славкове життя, довівши, що воно - найвища цінність людини! Так просто: НАЙВИЩА ЦІННІСТЬ – ТИ САМ!

Тепер цю істину Славко намагається донести всім, хто готовий почути. Для цього хлопець віднайшов найцікавішу для молодіжної аудиторії форму подачі інформації: реп. Зміст його пісень яскраво передає всю сутність проблем, реалії людського життя, почуття. Славко готовий відкривати душу перед великою аудиторією, адже сподівається, що його діяльність теж врятує когось від необдуманих вчинків. Він упевнений, що здоров’я та безпека кожного залежать від загальної обізнаності. Тепер з програмою «Знати, щоб жити» Всеукраїнської благодійної організації АСЕТ Славко Святинчук мандрує Україною, побував і у нас.

Аліна Задорожня, гімназистка 10-А класу

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?