Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826903
Senator.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? Делегацію освітян із Польщі

Делегацію освітян із Польщі

polak2Делегацію освітян із Польщі минулого тижня приймала гімназія ім.В.Т.Сенатора. Візит відбувся з гуманітарною місією: обмін досвідом, налагодження стосунків між навчальними закладами, запрошення випускників на навчання у сусідній державі.

Гімназисти підготували пишний прийом за українською традицією: з хлібом-сіллю на рушникові та піснею. Для гостей було проведено екскурсію гімназією, їх дуже зацікавила її історія і традиції. Директор Олена Олегівна Дзевульська розповіла про сьогодення навчального закладу та досягнення всього колективу. Несподіваним сюрпризом для поляків стала презентація гімназійного проекту «Сміла шляхетна», а саме тієї його частини, яка стосується XVII – XVII століть, коли власниками нашого містечка були польські вельможі Конецпольські і Любомирські.

Гості були вражені пишним прийомом, українською щирістю, любов’ю і шанобливим ставленням до історії як малої батьківщини, так і України. Вони одностайно висловили бажання співпраці, зокрема участі у спільних проектах.

polak1polak3

 Влас.кор.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?