Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1475
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1410024
Bibl.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► Екскурсія учнів 7 – А класу до Вінниці

Екскурсія учнів 7 – А класу до Вінниці

vinn1Своє свято дитинства ми вирішили відсвяткувати в чарівному куточку Європи на Україні – місті Вінниця. Перше, що нас вразило, - чистота вулиць та море квітів на тротуарах. Кажуть, що саме так облаштовані всі європейські міста. Проживали ми в готелі в центрі міста. З наших вікон можна було побачити чудові краєвиди, а вночі було чути гуркіт трамваїв, який їхав по рейках, та тихий шелест коліс автомобілів по бруківці. Вражала і архітектура цього міста: все витримано у старовинному стилі.

Вінницю можна вважати містом фонтанів. Їх можна побачити на кожній площі.

Фонтани надзвичайні: вони повільно «виростають», а потім раптово зникають, щоб вирости знову. А вночі всі фонтани підсвічуються кольоровими вогниками. Увечері ми потрапили на казкову виставу – унікальне лазерно-водне шоу «Roshen». Під музику фонтан «танцював», а на його фоні нам показували лазерну виставу у форматі 3D. Таких фонтанів у світі налічується лише 3 і один з них – в Україні в місті Вінниця.

Оскільки під час екскурсії ми проходили і навчальну практику, то, звичайно, ми відвідали і навчальні екскурсії. Зокрема ми побували в музеї-садибі відомого на весь світ медика М. І. Пирогова та його усипальниці. Ми дізналися, що він перший в світі почав проводити операції під наркозом, створив гіпсову лонгетку, розробив медичний атлас, яким користуються медики усього світу і до сьогодні. Микола Іванович створив велику кількість медичних інструментів для проведення хірургічних операцій, та найскладніші операції він проводив за 2 – 3  хвилини, в той час, як інші медики – за півгодини.

М. І. Пирогову належить ідея використання жіночої праці для допомоги по догляду за пораненими бійцями. В наш час Червоний хрест продовжив цю традицію.

Іще ми відвідали ставку Гітлера. Щоправда від цієї ставки залишилися лише величезні брили каміння. Але які брили! На території цього музею ми побачили асфальтну дорогу, яку прокладали за часів війни. І ця дорога збереглася майже в ідеальному стані. Ось би повчитися сучасним майстрам-автодорожникам. З часів війни також збереглися басейн та дренажна система, яка убезпечувала ставку від підтоплення. На території цього комплексу ми мали змогу сфотографуватися біля військової техніки часів війни. Деякі з машин у робочому стані.

vinn2Вечір другого дня нашої екскурсії запам’ятався прогулянкою парками міста Вінниці та відвіданням дитячих атракціонів. А останнім сюрпризом для нас стала шоколадна кафе-кондитерська, в якій можна було «потонути» в шоколадній насолоді – справжній шоколадний «Disneyland».

Сподіваємось, що це не остання наша подорож до міста Вінниця!

Останнє оновлення (Вівторок, 12 червня 2012 09:43)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?