Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1650
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1827396
Znama.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? МОВОЗНАВЧИЙ ТУРНІР

МОВОЗНАВЧИЙ ТУРНІР

Крім виробничої практики, коли ми прибирали шкільне подвір'я і поралися на квіткових газонах, на час табірної зміни було заплановано навчальну практику.  Один із заходів відбувся як МОВОЗНАВЧИЙ ТУРНІР  між  нашим 6-Б класом проти паралельників із 6-А.

“РОЗМИНКА” - найлегший з етапів інтелектуальних змагань: обидві команди давали відповіді на запитання з однаковим ентузіазмом. Потім звідкісь узялася “ЗАГАДКОВА ТОРБИНКА”, а ми мусили витягти з неї номер запитання і продемонструвати свою ерудицію. Нашій вчительці, напевно, було трішки ніяково, бо ми позабували правила, але напружували свої мізки з усіх можливих сил. Найбільше сподобався конкурс “ШВИДШЕ! ШВИДШЕ! ШВИДШЕ!” з вимогою за одну хвилину дати якомога більше відповідей - надзвичайно динамічно! Найважчим для гравців, чомусь, став етап “ВІДГАДАЙ ПРИСЛІВЯ”, але ми впоралися.

Після завершення турніру судді підрахували бали і ... - переміг наш 6-Б! Радощам не було меж! Наші суперники засмутилися, але гідно прийняли по-разку. Нам гра допомогла відчути, як класно працювати разом!

Ніла Шевченко, 6-Б клас

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?