Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1650
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1827536
LevBobr.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ПОСВЯТА В ГІМНАЗИСТИ

ПОСВЯТА В ГІМНАЗИСТИ

pos3Першого вересня відбулася значна подія в житті нашого класу: з початкової школи ми перейшли до гімназії. Але виявилося, щоб стати справжнім гімназистом, потрібно пройти церемонію посвяти. За традицією посвяту в гімназисти проводять у День народження гімназії, а відкрито її було 14 вересня 1908 року за підтримки графа Льва Олексійовича Бобринського.

Посвята у гімназисти була красивою та урочистою. Старшокласники дали нам настанови і поради, познайомили з «Кодексом гімназиста», побажали успіхів і натхнення у навчанні, щиро запросили до своєї дружної родини.

Ми ж, у свою чергу, розповіли про свої класи, про таланти і захоплення. Не просто розповіли, а й показали на що здатні п’ятикласники: танцювали, співали, декламували вірші.

Врешті-решт, настав той урочистий момент, якого ми чекали майже два тижні: нам вручили «Посвідчення гімназиста». Ми пообіцяли з гордістю нести це звання до закінчення школи й одразу відчули себе членами великої дружної родини і радісно заспівали «Гімн гімназії».

Після церемонії посвяти класні керівники сфотографували нас із посвідченнями. Буде цікаво подивитися на цей знімок, коли станемо випускниками нашої такої вже рідної гімназії.

 

posvyata2

Любов Бурлачко, 5-А клас
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?