Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1475
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1410001
Muzey.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► АЖУРНЕ КОРОЛІВСТВО

АЖУРНЕ КОРОЛІВСТВО

agyr1Смілянські вулиці ще плавилися від спекотного сонця, а наш клас вирушив до царства Снігової Королеви. Так-так, саме наше місто вона обрала своєю столицею і назвала її “АЖУР”. До шкільних дверей було подано ... ні, не санчата, а фірмовий автобус із гербами-логотипами. Поїхали!

У королівстві “Ажур” суворий дрес-код: усі повинні бути схожі на сніговичків, тож ми вдяглися у блакитні поліетиленові плащі, берети, бахіли. Лише тоді нам дозволи оглянути королівські палати.

Отже, Сміла стала центром морозива світового рівня. Тримірне морозиво “Le jour” виготовляли лише на Півночі у Норвегії, а тепер і в нас! Технологія дозволяє створити об’ємне морозиво будь-якої форми. Ажурівський бренд: пломбірна полуниця з шматочками ягід, оболонка з полуничного соку або білої глазурі з йогурта - ммня-ам! Сенсацією  стало морозиво “Пломбір “Без Е”, в якому стабілізатор із сумнозвісним індексом “Е” замінено на натуральні складники - мням-ням!

Підприємство цілковито автоматизоване, у виробничі процесах відсутнє будь-яке людське втручання. Тут виготовляється 30 тисяч порцій морозива за годину, а  зберігається і відвантажується більше 250 тон продукції на день. На жаль, до королівської скарбниці нас не пустили, бо там дме сильний вітер і підтримується постійна температура  - 280С.

Екскурсію по “Ажуру” для нас провела придворна дама самої Снігової королеви Ірина Вікторівна Бодрова. Її титул звучить дуже поважно - представник керівництва з упровадження систем менеджменту якості та продуктів харчування. А за сумісництвом вона ще мама нашого однокласника Дмитра Бодрова. Пощастило ж!

Наші солодкі надії справдилися: усіх пригостили морозивом - скільки можеш з’їсти! Ми ду-у-же старалися, аж язики примерзли! Ддо ппоббаччення!

 

agyr2

 

Святослав Пустовіт,

Валерія Федоренко,

Валерія Іванова, 6-А клас

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?