Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1475
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1409880
Senator.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► «МИЙДОДІР» ЗНОВУ В МОДІ!

«МИЙДОДІР» ЗНОВУ В МОДІ!

moydodir1Чи вмієте ви правильно мити руки? 15 жовтня у Всесвітній день миття рук члени гімназійної дитячої організації “Сенаторець” Наталія Федченко, Альбіна Воробйова і Єлизавета Полюбай нагадували уням про важливість гігієни.

Як передає Центр новин ООН, діти украй сприйнятливі до хвороб, викликаних антисанітарією і поганою гігієною. За даними ЮНІСЕФ, щодня більше 5 тисяч дітей віком до п`яти років гинуть від діареї, зокрема в результаті вживання неочищеної води і браку основних санітарно-профілактичних коштів. В Африканських країнах смертність від “хвороби брудних рук” - третя серед причин смертей. Експерти стверджують, що регулярне миття рук з милом, особливо перед їжею, дозволить майже удвічі знизити рівень дитячої смертності.

У рамках проведення першого в історії Всесвітнього дня миття рук проведено глобальну битву за гігієну, в якій головними дійовими особами стали самі діти. Акції проведено у 60 країнах. Про важливість гігієни і, зокрема, миття рук дітям розповідали у школах. Лікарі радили не забувати про чистоту рук, але й застерігали від надмірного використання мила, щоб не висушити шкіру і не порушити природний захисний шар імунної системи, який присутній на долонях. В умовах міста краще мати вологі антибактеріальні  серветки.

Про це та інше розповідали гімназистки як у школі, так і під час акції на вулицях Сміли. Вони роздавали перехожим флаєри з нагадуванням про важливість запобіжних заходів проти захворювань “брудних рук”, вчили правильно мити руки, наголошуючи, що найбільше бактерій накопичується між пальцями, а не на долонях, як прийнято вважати.

Отже, відомий персонаж з казки Корнія Чуковського “Мойдодир” знову в моді. До речі, є досить цікавий варіант її перекладу українською мовою “МИЙДОДІР”.

Наталія Федченко, 11-Б клас
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?