Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826206
Znama.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? АДРЕСА ПАРТНЕРСТВА – КОМСОМОЛЬСЬК

АДРЕСА ПАРТНЕРСТВА – КОМСОМОЛЬСЬК

На фото: А.Старікова та О.ЛинникНещодавно в місті Комсомольськ Полтавської області відбулася Всеукраїнська учнівська конференція «Стабільність і безпека - гарантія майбутнього України». На молодіжному форумі наш навчальний заклад представляла команда, до складу якої увійшли учениця 9-А класу  Ольга Линник та учениця 10 класу Анастасія Старікова на чолі з керівником Оленою Володимирівною Вдовенко.

Ми презентували систему учнівського самоврядування нашої гімназії, говорили про толерантність і встановлення партнерських відносин між навчальними закладами України та Польщі, брали активну участь у тренінгах.

Програмою заходів для нас було заплановано екскурсії на гірничо-збагачувальний комбінат та в село Каліберда, де привітно шумлять Дніпрові хвилі та виблискують золотаві куполи храмів. Наступного дня ми гуляли містом: побували на меморіалі пам’яті з вічним вогнем, пройшлися алеями міського парку із різноманітними скульптурами. Нам навіть здалось, що потрапили в казку. Посмішки не сходили з наших облич. За парком ми побачили величний монастир, до якого можна було дістатись через міст над озерцем.

Комсомольськ зачарував нас своєю красою, але як кажуть у народі: «В гостях добре, а дома найкраще». Ми попрощалися з містом і новими друзями.

У Смілу повернулися переповнені яскравими враженнями та емоціями, якими з радістю ділимося з усіма гімназистами.

Анастасія Старікова, 10 клас

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?