Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826030
Senator.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ТРЕТЄ «ОКО»

ТРЕТЄ «ОКО»

Роботи десятикласника Нікіти Шем’якіна й одинадцятикласника Артема Землянського цілком реалістичні, але будь-хто зупиниться біля кожної з них, аби поміркувати над її додатковим сенсом, який вкладають обидва автори у пейзажі, натюрморти, портрети. Містика криється у звичайних на вигляд речах, тільки треба вміти її побачити, адже це не кожному до снаги.

У багатьох релігіях існують концепції третього ока, яке є «брамою», що веде до внутрішніх світів та вищої свідомості. У духовному сенсі воно символізує просвітління та виклик образів, що мають глибоке особисте духовне або психологічне значення. Люди, які нібито вміють використовувати своє третє око, відомі як провидці.

Наші хлопці не розкривають додаткові чакри, вони просто вміють бачити дивовижне у звичайних речах, за третє «око» маючи об’єктив фотоапарата.

Наприкінці жовтня у Чернівцях відбувся Відкритий міжрегіональний фото-, відеофестиваль «Осінні барви Буковини». Нікіта зі своїми роботами здобув перемогу в номінації “Пейзаж”. Спільна робота юнкорів гуртка журналістики відеопроект «Вулиці, провулки і весь світ» отримала І місце серед документальних фільмів.

 foto2foto3foto4

Пейзажі Н.Шем’якіна «Енергія», «КриЖталь», «Фіолетова ніч над Тясмином»

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?