Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► Чемпіонат Європи з годзю-рю карате-до федерації Jundokan

Чемпіонат Європи з годзю-рю карате-до федерації Jundokan

karate26-28 жовтня в Одесі проходив Чемпіонат Європи з годзю-рю карате-до федерації Jundokan, в якому взяли участь 18 країн світу, в тому числі Україна. Захищати честь нашої держави до Одеси поїхали й 8 каратистів ДЮСШ «Олімп» - «СпортКлуб МОНАРХ» на чолі з тренером Сергієм Пітенком.

Змагання на цьому Чемпіонаті Європи відбувалися з фулконтакт карате,. Дуже високі в ірікюмі-дзю та ірікюмі-го показали смілянські каратисти, зокрема Нікіта Чорнобривець виборов перше та третє місця, Влад Чорнобривець – також перше та третє місця, Роман Сенатор – два перших місця. Влад Гирич посів ІІІ місце. Спільно вихованці «СпортКлубу МОНАРХ» здобули 11 медалей, з них 7 золоті. Українська збірна перемогла в загальнокомандному заліку, друге місце посів Азербайджан, третьою стала Росія).

Загалом Чемпіонат Європи в Одесі був організований на дуже високому рівні. На змагання особисто приїхав президент Міжнародної федерації Jundokan Теруо Чінен – японський каратист, який має дев’ятий дан. Перед початком поєдинків він провів спеціальний семінар для команд-учасниць, в тому числі й для української збірної.