Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1475
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1409934
Naukovo.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► Мовна реклама мого міста

Мовна реклама мого міста

reklama!Напевно, ніхто не буде заперечувати, що культура мовлення людини визначає її загальну культуру, впливає на рівень сприйняття суспільством, допомагає досягти своєї мети. А використання сленгу (попри всі його переваги) доволі «засмічує» наше мовлення. Озброївшись такими переконаннями, ми почали розробляти проекти на вже традиційний форум «Мовна реклама мого міста», котрий щороку проводиться у Черкаській спеціалізованій школі №28. Цей захід має на меті привернути увагу громадськості до проблем побутування української мови і збирає до звичайної школи представників різних соціальних верств і сфер діяльності: вчителів і учнів, викладачів університетів, представників громадськості, журналістів, рекламників.

Цього року міжрегіональний форум переріс у всеукраїнський конкурс, співорганізаторами якого стали департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького. Конкурс проводився у трьох номінаціях: «Банер», «Біг-борд», «Рекламний відеоролик». Поважне журі, до складу якого ввійшли педагоги провідних черкаських шкіл, креативний директор та головний редактор Черкаської держтелерадіокомпанії «Рось», представники рекламної фірми, начальник департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, методист міського відділу освіти, прискіпливо та уважно слідкувало за виступами учасників.

Школярі з Києва, Канева, Черкас презентували власноруч розроблену рекламу своїх міст чи аналізували мовну ситуацію, що в них склалась. Смілу представляли учениці нашої гімназії: Корпань Аліна (11-Б клас, керівник проекту Щербакова А.В.) та Осипенко Ірина (10 клас, керівник проекту Маслюк Н.В.).

Обидві учасниці презентували біг-борди, покликані привернути увагу громадськості до покращення мовної ситуації в нашому рідному місті. За допомогу у підготовці ми хочемо подякувати редактору газети «Дзвоник» Остаповій С.В. та заступнику з ВР Бойчук Л.М.

Крім того, журі відзначило вміння наших дівчат триматися на публіці, чітко і лаконічно висловлювати думку. Приємно й хвилююче було почути, що Смілянська гімназія ім. В.Т.Сенатора посіла перше місце у номінації «Біг-борд»!

Ми – найкращі, бо нам не байдуже, яким стане наше місто в майбутньому.

Насамкінець хочеться звернутись до всіх читачів «Дзвоника». Кожен з нас – це пазл у загальній картині життя. Якою вона буде – залежить виключно від нас. Ми живемо так, як спілкуємося. Тож, СПІЛКУЙМОСЯ КРАСИВО!

Маслюк Н.В., вчитель української мови і літератури

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?