Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1473
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1408321
Gerb.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► ЗА КАЛЕНДАРЕМ БЕЗПЕКИ І ЗДОРОВ’Я

ЗА КАЛЕНДАРЕМ БЕЗПЕКИ І ЗДОРОВ’Я

cem2У гімназії відбувся обласний семінар з питань здійснення громадського контролю за додержанням роботодавцем законодавства з охорони праці щодо створення безпечних та нешкідливих умов навчання, праці та виховання організаціями профспілки працівників освіти і науки України. У ньому взяли участь більше семи десятків керівників та профспілкових лідерів навчальних закладів Черкащини.

Колектив гімназії святково приймав гостей з традиційним хлібом-сіллю та вітальною піснею. Для них було проведено екскурсію кабінетами та у зразковий музей гімназії. Далі семінар відбувся згідно програми. Учасники ділилися досвідом, розповідали про здобутки. Виявилося, що навіть до такого консервативного питання, як безпека життєдіяльності, можна знайти творчі підходи. Представники гімназії продемонстрували колегам численні ноу-хау, серед яких банери, презентації та відеофільми про здоров’язберігаючі технології, учнівські проекти та інші цікаві ідеї, які спонукають учнів та вчителів не лише пам’ятати основні правила безпеки, а й дотримуватися їх у повсякденному житті.

Найбільший захват викликав у гостей “Календар безпеки і здоров’я”, kalendarякий видали гімназисти за підсумками загальношкільного конкурсу дитячої творчості “Безпека життєдіяльності”, який мав на меті виховувати культуру безпечної життєдіяльності та загальнолюдські цінності як гуманізм і співчуття, формувати свідоме й відповідальне ставлення до особистої безпеки та безпеки оточуючих, пропагувати здоровий і безпечний спосіб життя. Тож, тепер самі гімназисти та гості житимуть за новим календарем, який містить найкращі малюнки і вірші, актуальні для відповідного місяця року.

Учасники семінару дали високу оцінку його організаторам, побажали успіхів і нових надбань.

Аліна Задорожня, 11-А клас

semb3semb1

Останнє оновлення (П'ятниця, 30 листопада 2012 15:14)

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входу

Який предмет вам більше подобається?