Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? Переможці конкурсів

Переможці конкурсів

Переможцями міського етапу мовознавчого конкурсу імені Т.Шевченка стали Олена Галактіонова (11-А клас) і Анастасія Мельник (7-Б клас), Катерина Зирянова виборола ІІІ місце. Хороші результати у конкурсі імені П.Яцика показали учениці 7-Б класу: Анастасія Мельник опинилася на ІІ місці, а Катерина Лисицина на ІІІ місці. Учасниці обох конкурсів вдячні своїм учителям, які готували їх до випробувань, а саме: А.В.Щербаковій, Н.П.Лісовій, Н.В.Маслюк.

Відбувся обласний конкурс «Мовна реклама нашого міста», в якому взяли участь Аліна Корпань (11-Б клас)  та Ірина Осипенко (10 клас).  Журі присудило І місце Ірині Осипенко, яка представлятиме Черкащину на всеукраїнському конкурсі.

У міському турнірі з настільного тенісу абсолютним чемпіоном став Сергій Овчаренко (11-А клас). Команда гімназії, до складу якої увійшли Денис Лісовський (10 клас), Аріна Чулухова і Сергій Овчаренко (11-А клас) очолила рейтинг змагань, виборовши І місце серед шкіл міста.

Анастасія Войтко (7-Б клас) взяла участь у відкритих рейтингових та класифікаційних  змаганнях зі спортивного танцю «Золота осінь – 2012» м.Київ, де посіла ІІІ місце серед виконавців своєї вікової категорії.

Анастасія Лозова (7-А клас) – переможниця відкритого чемпіонату Черкаської області із сучасного танцювального спорту.

Останнє оновлення (П'ятниця, 30 листопада 2012 15:20)