Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826971
Bobr.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ЗАСІДАННЯ МОЛОДІЖНОГО МІСЬКВИКОНКОМУ

ЗАСІДАННЯ МОЛОДІЖНОГО МІСЬКВИКОНКОМУ

liderБудь-які прогресивні ідеї більшістю сприймаються як авантюрні, але випробування часом доводить їх ефективність. Тож на засіданні молодіжного активу керуючий справами - заступник міського голови Олександр Євгенович Головченко побажав лідерам шкільних організацій побільше здорового авантюризму в громадській діяльності, обіцяв підтримку, в тому числі фінансову, адже в міському бюджеті на наступний рік буде збільшено видатки на розвиток сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту.

Зустріч відбулася в гімназії. Директор Олена Олегівна Дзевульська назвала учасників засідання добродіями і побажала успіхів у здійсненні добрих справ на благо навчальних закладів і всього міста.

Під час засідання розглядалися нагальні питання стосовно пожвавлення роботи серед молоді. Активісти взяли участь у тренінгу із запобігання насильству в сім’ї, колективі, суспільстві. Було визначено типи насильства, створено ігрові ситуації, які продемонстрували шляхи протистояння насильству. Волонтери підказали, в які організації можна звертатися за допомогою. Тепер учасники тренінгу зможуть самостійно запровадити його в своїх навчальних закладах.

Наприкінці засідання молодіжний міськвиконком спланував роботу на наступний рік.

Катерина Зирянова, голова ГДО «Сенаторець»

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?