Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826757
Znama.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? “За гроші не купиш лише час”

“За гроші не купиш лише час”

zustrich“За гроші не купиш лише час”, - пролунала під шкільним склепінням пісня про випускників, які сумують за шкільними роками і радіють спогадам.

На традиційний вечір-зустріч випускники гімназії збираються у першу суботу лютого. “Школа притягує наче магніт і цей зв’язок не розірветься ніколи”, - вважають випускники 1981 року, які жодного (!) разу не пропустили зустрічі. До актової зали сходяться юнаки і дівчата, сивочолі чоловіки і квітучі жінки. Скільки б років не минуло, тут вони почуваються учнями, дітьми, про що свідчать зніяковілі посмішки і ... порожні стільці у перших рядах - наче “синдром задньої парти”...

Успішні, самодостатні, представницькі на вигляд вони щороку кидають всі справи, щоб зустрітися з тими, хто відкрив для них їхні ж можливості, дав знання, виховав, вклав у кожного частину своєї душі. Тож не дивно, що всі випускники відстежують будь-яку інформацію про школу, радіють теперішнім успіхам:

- У Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників надходять повідомлення звідусіль. А я завжди шукаю відомості про гімназію й отримую задоволення від того, що вона завжди має найкращі показники і в олімпіадах, і по ЗНО, і у наукових дослідженнях та різноманітних конкурсах.

Тетяна Сокур, випускниця

1998 року, працівник ОІПОПП

 

- Рада впевнитися, що гімназія з моменту нашого випуску не лише не втратила позиції, а ще й підняла планку досягнень. У цьому відчувається і “залізна рука” директора, і творче ставлення усього педагогічного колективу. Так тримати!

Юлія Бондаренко, випускниця 2002 року, керівник відділу

зі зв’язків із громадськістю телеканалу ICTV

 

Було багато приємних спогадів. Випускники розповідали про свої успіхи та плани, взяли участь у святковому концерті, передивлялися презентацію зі старими фотографіями, робили нові знімки. Час минув швидко - шкільний дзвінок оголосив “кінець уроку”. Розходилися з посмішками та надією на нову зустріч.

Ольга Хорошко, випускниця 2011 року, студентка

журфаку ЧНУ ім..Б.Хмельницького

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?