Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1472
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1402440
Senator.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► БАЛ ДЛЯ ПОПЕЛЮШКИ

БАЛ ДЛЯ ПОПЕЛЮШКИ

На фото: Настя і ВладКожна дівчинка мріє поїхати на бал і зустрітися з прекрасним принцом. Сьогодні ми стали більш помірковані, тому на бал, а вірніше конкурс бальних танців, який відбувся у місті Бровари на Київщині, я вирушила вже зі своїм власним принцом, тобто партнером. Ми з Владом уже танцюємо два роки, відчуваємо кожен рух, тому мені не страшно злітати у повітря під час карколомних підтримок, адже я довіряю своєму  ...партнерові.

Ми представляли на конкурсі черкаський танцклуб «Данс Дизайн». Це не перший наш бал, але все одно хвилювалися. Зустріли нас добре, але дівчата є дівчата: прискіпливо розглядали бальні сукні, зачіски та макіяж суперниць. Треба сказати, що мої батьки з роллю чарівної феї впоралися якнайкраще, моя сукня була поза конкуренцією: яскраво-рожева з чорним камінням сваровськи!!!

Ми з Владом чекали своєї категорії і продовжували хвилюватися. До нас підійшла тренер, підбадьорила і сказала, що вірить у нас, що все буде добре - подіяло, як чаклунство: ми немов полетіли над паркетом! Світ замерехтів, ніби кольорові блискітки у калейдоскопі. Залишилися тільки ми і музика...

Найбільше я хвилювалася під час нагородження, коли шість пар фіналістів очікували на результати: шосте, п'яте і четверте місця роздано - ура, ми в трійці! Хвилювання та емоції зашкалили: третє, друге ... Ми - ПЕРШІ!!! Радості немає меж! Такі емоції, мабуть, відчувала і Попелюшка: справжній бал, справжній принц поруч і наша перемога!

Бажаю всім вірити в диво, але покладатися на свою працю, наполегливість і удачу.

Анастасія Войтко, 7-Б клас

Останнє оновлення (Вівторок, 19 лютого 2013 13:51)

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входу

Який предмет вам більше подобається?