Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826983
Naukovo.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? День Святого Валентина

День Святого Валентина

День Святого ВалентинаВ день Святого Валентина всі закохані виявляють свою любов дарують валентинки, цукерки, квіти… Все це - прояви ніжних почуттів. Скрізь відчуваються любов!

У нашій гімназії цей день припав на тиждень іноземних мов. Кожен клас випустив стіннівку, присвячену Дню закоханих, більшість із них англійською мовою.

На святі були конкурси, ігри і концертні номери. Спочатку пари кожного класу повинні були освідчитися в коханні або виявити симпатію іноземною мовою. Потім хлопцям запропонували намалювати свою половинку. Не маючи здібностей до живопису, втім, ніхто не наважився намалювати дівчат сонцем або трояндою, тому у всіх вийшли портрети-шаржі. «Шедеври» потрапили на стіл журі, а під час оцінювання відбулася маленька розминка:   прохід під стрічкою. Здається все просто, але стрічка опускалася все нижче і нижче! Старшокласникам доводилося нахилятися і навіть ставати на коліна, щоб пройти. Найяскравішим виявився конкурс талантів: пари танцювали або співали.

Журі було важко визначити переможців, тому всі отримали різні номінації. Парою року стали Анна Пікуль і Андрій Нікітченко з 11-А класу.

День Валентина завжди нагадує, що усього через два тижні почнеться весна!..

Едуард Фурман, 7-Б клас

valentin1valentin3valentin333valentin4valentin5

Останнє оновлення (П'ятниця, 22 лютого 2013 10:22)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?