Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1600
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1778471
LevBobr.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ШЕВЧЕНКОВІ БЕРЕЗИНИ

ШЕВЧЕНКОВІ БЕРЕЗИНИ

shevchenko19 березня вся світова спільнота відзначила річницю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. У своїх віршах він оспівував рідну неньку Україну, велич народу та його нелегкий історичний шлях до свободи. На мою думку, найкращим вшановуванням Великого Кобзаря є слідування його заповітам. Я вважаю, що кожен українець повинен любити свою країну, знати її історію, дотримуватися традицій.

У кожному з наших сердець горить вогник волелюбства, частинка вогню свободи, який розпалив Шевченко. У нашій сім’ї шанують творчість і пам’ять Тараса Григоровича. Минулого літа ми з мамою їздили у м.Канів до музею імені Шевченка. У той день я наче його очима побачила велич Дніпра, оспівану в поезії. Ми поклали квіти на його могилу і побували в усіх куточках заповідника. Відчули присутність Шевченка на схилах Дніпра. Подумалося, допоки ми шануємо нашу історію, наших поетів і митців - українці будуть духовно багатим народом.

Любов Бурлачко, 5-А клас

* * *

Є в українській  літературі Богом дане ім’я -Тарас Шевченко. Для мене він починається з «Садка вишневого коло хати» і «Заповіту», який пробуджує любов до України, віру в її процвітання, добробут народу. Тому у святкові дні я вдягаю вишиванку, вишиту моєю бабусею Катериною, відчуваю себе частинкою «сім’ї вольної, нової» і згадую Великого Кобзаря.

Юлія Шкарлупа, 5-А клас

shevchenko2shevchenko3

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входу

Який предмет вам більше подобається?