Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1473
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1408231
Gerb.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► ТИЖДЕНЬ ПРИРОДНИЧИХ НАУК

ТИЖДЕНЬ ПРИРОДНИЧИХ НАУК

weekДень Землі - це низка різноманітних заходів, що проводять навесні з метою нагадати людям бути уважнішими до тендітного і вразливого довкілля нашої планети. Цілий тиждень в гімназії було присвячено природничим наукам.

Учні відвідали експериментаніум у місті Києві, де мали можливість познайомитися з різними явищами. У цьому закладі кожен власноруч може розв’язати логічну задачу, розібрати на частини манекен людського тіла, провести експеримент з будь-якого розділу фізики: механіка, оптика, акустика. Експериментаніум – нагода весело й цікаво говорити про серйозні речі.

Не менш цікавою була екскурсія в океанаріум, де милувалися живим рослинним світом, захоплювалися яскравими рибками, схожими на метеликів, знайомилися з морськими хижаками (драконами, муренами, акулами) і навіть поплескали морського ската, який напрошувався на ніжності…

Протягом тижня відбулися радіогазети, інформаційні хвилинки, інтелектуальні ігри та віртуальні подорожі. Особливого значення набули екологічні десанти, щоб не тільки навести лад на шкільному подвір’ї, а й висадити молоді дерева в саду та квіти на газонах.

Все це – лише маленький внесок гімназистів у покращення навколишнього середовища. Нехай розквітає Земля навесні – наш спільний дім!

Kyiv8kyiv3kyiv4kyiv5kyiv6kyiv7

Останнє оновлення (Четвер, 18 квітня 2013 14:16)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?