Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1650
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1827459
Muzey.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ШКІЛЬНИЙ КАЛЕЙДОСКОП

ШКІЛЬНИЙ КАЛЕЙДОСКОП

kaleydoskopКалейдоскоп подій, калейдоскоп історії, події крутяться як у калейдоскопі. Такі знайомі з дитинства кліше. А в дитинстві виникала лише одна асоціація – іграшка!

З грецької означає красивий,  - вид, - дивлюся, спостерігаю. Це пристрій найчастіше у вигляді трубки, яка містить усередині три поздовжні, складені під кутом дзеркальні скельця; при повертанні трубки навколо поздовжньої осі кольорові елементи між дзеркалами відбиваються і створюють мінливі симетричні візерунки, які не повторюються протягом п’ятисот мільйонів років. А лікарі стверджують, що 15 хвилин споглядання картинок у калейдоскопі дозволяють поліпшити настрій. Підвищити працездатність.

Нещодавно гімназисти запросили однокласників переглянути калейдоскоп шкільного життя. Цей захід виявився звітною презентацією найцікавіших виїзних подій, у яких брали участь учні гімназії: міжнародні фестивалі і конкурси членів Творчого об’єднання «ІДЕЯ», вихованців ансамблю «Зернятко»,  європейські канікули старшокласників, відвідування щойно відкритого музею-експерементаніуму (м.Київ) та багато інших важливих і неординарних справ.

Крутиться шкільний калейдоскоп, відкриває нові можливості, надихає на мрії.

Владислав Вовченко, Валерія Іванова, 6-А клас

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?